21/10/2021
Sprzątanie placówek medycznych

Jak wygląda sprzątanie placówek medycznych oraz przychodni?

O powszechnej służbie zdrowia panuje opinia, że jest tam tylko bród, smród i ubóstwo. Ci którzy, mieli styczność np. z opieką szpitalną nie mają najlepszego zdania na temat czystości tam panującej.
12/10/2021
Sprzątanie biur w Warszawie i okolice

Sprzątanie biur – na czym polega usługa sprzątania biur?

iura i biura. Duże biurowce i małe biura z paroma biurkami i małymi pomieszczeniami socjalnymi. Jeśli masz małe biuro pewnie przychodzi do sprzątania prywatna osoba 2, 3 razy w tygodniu na 2 godziny aby wykonać porządki.
29/09/2021

Pranie wykładzin – co warto wiedzieć?

Wszelkie wykładziny i dywany mają to do siebie ,że pięknie wyglądają jak są nowe i puszyste. Z czasem ich kondycja ulega pogorszeniu i nie pewne mankamenty zaczynają nas denerwować. Widoczne wytarte miejsca w ciągach komunikacyjnych, zakurzenie i zmechacenie to częste minusy naszych podłóg.
27/09/2021
Sprzątanie domu po remoncie

Jak skutecznie posprzątać po remoncie?

Gruntowne sprzątanie po remoncie to ogromne wyzwanie, oznaczające wygenerowanie sporego wysiłku i czasu. Od wielkości domu i ilości przeprowadzonych działań zależy ile energii musisz poświęcić na generalne sprzątanie.
16/08/2021

Na czym polega renowacja posadzek?

Wszelkiego rodzaju podłogi to powierzchnie, które najczęściej i najszybciej ulegają zniszczeniu podczas codziennej eksploatacji. W zależności od użytych materiałów z czasem podłogi ścierają się, pękają, wykruszają, powstają rysy i nadmiernie się brudzą.
03/07/2021

Maszynowe czyszczenie podłóg – jak skorzystać z usługi?

Do maszynowego doczyszczenia podłóg o mniejszej powierzchni polecamy szorowarki. Występują one w różnych rozmiarach i mają zróżnicowane obciążenie. Możemy je więc dopasować do Twoich powierzchni.
10/06/2021
Mycie elewacji i przeszkleń w Warszawie

Dlaczego warto czyścić elewacje budynków?

Mycie elewacji to jedna z najbardziej potrzebnych i jednocześnie najtrudniejszych prac, którą musisz zaplanować i zamówić u fachowców. Jeżeli tego nie zrobisz, Twój budynek z czasem będzie wyglądał jak opuszczony i nieużytkowany.
08/04/2021
Firma sprzątająca galerie i centra handlowe

Serwis sprzątający w Warszawie – jak wybrać firmę sprzątającą, czego oczekiwać?

Elewacja budynku to jeden z najbardziej istotnych elementów wizerunku zewnętrznego Twojej firmy, instytucji i Twojego domu. Zaniedbane i brudne ściany obiektu machinalnie kojarzą się nam z nieudolnym i lekceważącym zarządzaniem.
09/03/2021
Czyszczenie elewacji biurowca w Warszawie

Dlaczego warto regularnie myć elewację?

Elewacja budynku to jeden z najbardziej istotnych elementów wizerunku zewnętrznego Twojej firmy, instytucji i Twojego domu. Zaniedbane i brudne ściany obiektu machinalnie kojarzą się nam z nieudolnym i lekceważącym zarządzaniem.
23/09/2020
Czyszczenie posadzek w firmach

Posadzki – czyszczenie i konserwacja

Czyszczenie i konserwacja posadzek to istotny element prac porządkowych, przeprowadzanych zarówno w miejscach użyteczności publicznej (urzędach, sklepach, szkołach itp.), jak i lokalach prywatnych (domach, mieszkaniach).
18/09/2020
Profesjonalna usługa sprzątania

Sprzątanie jako profesjonalna usługa

Każdy lubi czystość, ale nie każdy ma czas i możliwości, aby o nią odpowiednio zadbać. W przypadku osób starszych, schorowanych czy po prostu zapracowanych nawet regularne sprzątanie mieszkania lub domu może się okazać kłopotliwe.
18/08/2020
Higiena koronawirus

Higiena i jej wpływ na jakość życia człowieka – co zmieniło się w naszych nawykach w dobie koronawirusa?

Koronawirus, który w ostatnim czasie opanował cały świat, pociągnął za sobą szereg konsekwencji, które nieodwracalnie zmieniły nasze podejście do interakcji społecznych i kwestii higieny.
14/08/2020
Dezynfekcja pomieszczenia

Dezynfekcja powierzchni i ozonowanie pomieszczeń – jako usługi specjalistyczne

Dezynfekcja powierzchni i ozonowanie pomieszczeń to dwie usługi świadczone przez nas w ramach prac porządkowych przeprowadzanych w różnego rodzaju lokalach o przeznaczeniu prywatnym i publicznym.